تگزاپن مورد نیاز شما بهترین کیفیتی که انتظار دارید و قیمتی که انتظار ندارید

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 976794
 • بازدید 136
 • نام صباشیمی
 • دسته بندی مواد شيميايي
 • تلفن 09125433327-02144255371-02144255372
 • بروزرسانی چهار شنبه 21 شهريور 1397
 • قیمت با ما تماس بگیرید
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران- انتهای اشرفی اصفهانی- خ اقبالپور
09125433327-02144255371-02144255372
« کیفیت دستور کار ماست. به ما اعتماد کنید»
چرخ های صنعت با سرعتی بیش از پیش در حال چرخش است و جهان را به سوی تکنولوژی های برتر سوق می دهد در این میان کشور عزیزمان ایران علیرغم تهدیدها و محدودیتهای خارجی در زمینه تولید و صادرات مواد اولیه شیمیایی مثل تگزاپن ، اسید سولفونیک ، سود پرک، و بسیاری از مواد شیمیایی دیگر توانسته جایگاه مناسبی را در خاورمیانه و آسیا برای خود کسب نماید.
شرکت صبا شیمی مهر با هدف ارائه محصولات شیمیایی و مواد اولیه شوینده ها به طور تخصصی تأسیس شده است.و توانسته است سهم عمده¬ای از بازار خدمات صادرات تگزاپن را به دست آورد.
عمده فعالیت ما در جهت صادرات تگزاپن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به کشورهای همسایه و خاورمیانه مانند پاکستان ، تاجیکستان ، افغانستان ، هند ، دبی و ....است بزرگتریت هدف ما در این مجموعه این است که با ارتباط و همکاری با کارخانجات مادر و ارائه محصولات با بهترین کیفیت و در عین حال با نازل ترین قیمت به تولید کنندگان داخلی و خارج از کشور بهترین شکل نیازهای آنان را تامین نماییم و هرگونه موانع موجود میان توزیع کننده و مشتری را برطرف سازیم.
نام شیمیایی : سدیم لوریل اتر سولفات.
اسامی مترادف با سدیم لوریل اتر سولفات : تگزاپون، تگزاپن، SLES، سدیم دودسیل سولفات SDS، سدیم مونو دو دسیل سولفات SMDS، تگزاپن N70 ، SLES N70 ، سدیم لوریل سولفات.
کاربرد تگزاپن :
سدیم لوریل اتر سولفات یک ترکیب شیمیایی امولسیون کننده، پف دهنده، تسریع کننده انحلال و کف کنندگی است که از آن در صنایع شویندگی و مواد فعال کننده سطحی آنیونی در تولید شامپو می باشد. این ماده(SLES n70) در اکثر مواد تجاری شوینده ها مثل مایع ظرفشویی و پاک کننده های صنعتی ( کف شورها، مایع کارواش، برطرف کننده روغن ) استفاده میشود و در بیش از 90% مواد بهداشتی و پاک کننده بدن از قبیل خمیر دندان، صابون، شامپو، کرم و لوسیون، مایع کف کننده و پاک کنندهکاربرد دارد و جز مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و دارویی است.به عنوان شوینده دراکثر محصولات بهداشتی سو و بدن مورد استفاده قرار می گیرد.
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sabashimy.com مراجعه نمایید.
لطفا همین حالا جهت خرید و فروش تگزاپن ، صادرات تگزاپن ، در یافت پایین ترین قیمت تگزاپن و دریافت بهترین کیفیت تگزاپن با ما تماس بگیرید.
« کیفیت دستور کار ماست. به ما اعتماد کنید»
اطلاعات تماس :
تلفن همراه :09125433327
تلفن ثابت :44255371-2
وبسایت:www.sabashimy.com
ایمیل :sabashimy@gmail.com
آگهی های مرتبط : مواد شيميايي
تگزاپن چیست

تگزاپن چیست

رضایی اصفهان
واردات و فروش تگزاپن n70

واردات و فروش تگزاپن n70

حمید رضا صدر اصفهان
فروش تگزاپون sles

فروش تگزاپون sles

احسان نصیری اصفهان
فروش ویژه تگزاپن و سودپرک

فروش ویژه تگزاپن و سودپرک

حمیدرضا اعرابی اصفهان
مواد آبکاری

مواد آبکاری

محمود یوسفی تهران