دستگاه چاپ مستقیم پارچه

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 980755
  • بازدید 308
  • نام فرجی
  • دسته بندی نساجي
  • تلفن 02122127940 09196307362
  • بروزرسانی چهار شنبه 22 آبان 1398
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس سعادت آباد
دستگاه چاپ مستقیم پارچه
دارای سیستم منحصربه فرد پیش پوشش (PRE COATING)
چاپ مستقیم برروی انواع پارچه های نخی و پنبه ای (برای اولین بار در ایران)
دستگاه چاپ مسقیم دیجیتـال روی پارچـه های طبیعـی و مصنوعی شامل نخ، پنبه،پشم، کتان، ابریشم، متقال، چلوار، مخمل، کریشه همچنین ریون، اکریلیک، پلی استر، نایلون، فاستونی و الیاف ترکیبی مانند ویسکوز مورد استفاده برای تولید انواع پوشاک زنانه مردانه و بچه گانه همچنین ورزشی ، چاپ ملحفه و روتختی و رومبلی و کوسن، چاپ فرش و چاپ موکت، چاپ روسری ، چاپ حوله، چاپ اسپان باند، چاپ تی شرت وچاپ جوراب، چاپ گونی پشمی و... می باشد.
DOFORTیک پرینتر دیجیتـال برای چاپ مستقیم روی پارچه با استانداردهای جهانی است که قابلیت چاپ مستقیم روی رنج وسیـعی از انواع پارچـه های طبیعـی و مصنوعی را دارد.توانایـی بالا و تاثیـر گذاری برای حجم و سرعت بالای چاپ را داشته و بسیـار مناسـب برای استفاده جنبه های بازرگانـی و صنعتـی می باشد. این محصـول توانایـی پرینـت با کیفیـت و تراکم رنگ بسیـار بالا بر روی نخ، پنبه، کتان و ابریشم را دارد.

نگاهی کوتاه به مشخصات فنی فوق العاده دستگاه چاپ مستقیم پارچه:
1- دارای دو عدد کریج هد کریج ابتدایی توانایی نصب 1 تا 4 عدد هد را دارد و وظیفه آن چاپ کوتینگ (COATING) و یا مایع نفوذ دهنده است و کریج ثانویه که توانایی نصب 2 تا 21 عدد هد را دارد و وظیفه آن چاپ 4، 6، 8 و 12 رنگ است.
2- تنظیم ارتفاع کریج تنظیم ارتفاع بیم کریج تمام اتوماتیک و دیجیتال قابلیت تنظیم ارتفاع از 10/0میلیمتر تا 05 میلیمتراز سطح پارچه
3- سیستم RECYCLE دارای سیستم RECYCLE و یا چرخش جوهر در دستگاه هایی که با جوهر PIGMENT و یا REACTIVE عمل چاپ را انجام میدهند.
4- سیستم مگنت بیم کریج سیستم مگنتی بیم کریج (حرکت بدون تسمه و با نیروی مگنتی و آهنربایی) بدون کوچکترین لرزش و توانایی سرعت بالا به وسیله اینکودر لیزری که بر روی بیم نصب شده و همچنین بالا بردن دقت پاشش در سرعت های بالا.
5- بلت سیستم بلت کشنده پارچه در ابعاد 180سانتیمتر، 280سانتیمتر و 320سانتیمتر در طول 170سانتیمتر میبایباشد.
6- تنظیم جلوگیری از خطا رفتن حرکت بلت سیستم اتوماتیک تنظیم جلوگیری از حرکت بلت دستگاه (در طی طول مدت زمان کارکرد دستگاه به طور طبیعی، بلت دستگاه به سمت چپ و یا راست متمایل می شود.)جهت کنترل و تنظیم دقیق آن در درون دستگاه سنسور های نصب شده به همراه موتورهای قوی که در صورت حرکت بلت به صورت اتوماتیک به حالت اولیه خود بازگردانده می شود.
7- سیستم شستشو سیستم شستشوی بلت دستگاه دارای 2 سری فرچه قوی به همراه موتور قابل تنظیم سرعت و غلطک جرم گیر و همچنین دارای دو سری پد آبگیری
8- فن ها دارای یک سری فن قوی جهت خشک نمودن پسماند آب بجا مانده بروی صفحه بلت.
9- مخازن جوهر مخازن جوهر همگی دارای سیستم همزن تمام اتوماتیک برقی و اخطار مقدار سطح جوهر میباشد.
10- کامپیوتر کامپیوتر نصب شده بر روی دستگاه LCD TOUCH SCREEN
11- سیستم های مجزا مجزا نمودن سیستم کنترل الکترونیکی بردهای هد و جوهر و سیستم مکانیکی دستگاه از دیگر بخش ها.
12- هیتر دارای 6عدد لامپ نوری و رول جمع کن تمام بادی و تنظیم سرعت حرکت رول جمع کن و دما به صورت اتوماتیک.
13- تنظیم جلوگیری از خطا رفتن حرکت پارچه سیستم تمام اتوماتیک تنظیم جلوگیری از حرکت پارچه به سمت چپ و راست جهت کنترل و تنظیم دقیق (درتمام طول مسیر حرکت پارچه و پایه های رول بازکن) سنسورها و موتورهای قوی نصب شده است که در صورت حرکت پارچه به طرفین به صورت اتوماتیک پارچه به حالت اولیه خود بازگردانده می شود و پارچه در یک خط به حرکت خود ادامه میدهد.
بالاترین کیفیت و دقت مناسب برای چاپ / با سرعت بالا در 42ساعت در 7 روز هفته
هدهای دستگاه
دستگاه فوق توانایی نصب هدهای، اپسون EPSON، ریکو RICOH، استارفایر STARFIRE را دارد. لازم به ذکر است هدهای اپسون و ریکو ساخت ژاپن و هدهای استارفایر ساخت کشور آمریکا میباشد.
از قابلیت های دیگر دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
- سنسور تشخیص حرکت پارچه - سنسور تشخیص حرکت بلت - بیم مگنتی به همراه دو ریل(دستگاه فاقد تسمه میباشد) - انکودر و سنسور انکودر لیزری (DPI 360) - هیتر تمام اتوماتیک با لامپ های نوری - چهارچوب و بدنه تمام آلومینیوم (بدون انتقال نویز) -ریپ مخصوص چاپ پارچه (WASATCH, NEO STAMPA)

شرکت بازرگانی پاپیروس ایران، تهران، سعادت آباد، ضلع شمالی میدان کاج، برج کاج تلفن: 02122127940 - 02122127463 – 02122127861
آگهی های مرتبط : نساجي
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.