ماسک تنفسی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 180037
 • بازدید 11780
 • نام رضا حامی
 • دسته بندی تجهيزات پزشكي آزمايشگاهي
 • تلفن 09113210907 01143081350
 • بروزرسانی يکشنبه 12 آبان 1398
 • قیمت توافقی
 • ایمیل
 • شهر آمل
 • آدرس
ماسكهاي سوپاپ دار :

تمامي آنها داراي استاندارد CE اروپا وگواهي QAS استراليا مي باشند و داراي كليپس قابل تنظيم روي بيني و فوم نرم و بادوامي هستند و بعلت داشتن سوپاپ هوا از افزايش هواي گرم وتجمع بوي بازدم جلوگيري كرده وتنفس در هواي گرم و مرطوب را راحت تر مي كنند.

ماسك سوپاپ دار سفيد با كلاس فيلتراسيون FFP2 مدل JFY 1021
با قابليت فيلتراسيون كلاس P2و ذره گيري تا 12برابر حدمجاز تماس شغلي جهت كار در محيطهائي كه داراي گرد و غبار است.


ماسك سوپاپ دار كربن دار باكلاس فيلتراسيون FFP2 مدلJFY 1121
با قابليت فيلتراسيون كلاس P2 و ذره گيري تا 12 برابر حد مجاز تماس شغلي و حذف نسبي بوي موادآلي و بعلت داشتن لاية كربن اكتيو در محيطهائي كه داراي گرد وغبار و بوي مواد آلي ضعيف مي باشند، استفاده مي شوند. نظير: كار نظافت، بازيافت زباله، حمل ونقل زباله هاي عفوني و فاسد شدني، كار در دامداريها و مرغداريها


ماسك سوپاپ دار سفيد باكلاس فيلتراسيون FFP2 مدلJFY 3021
با قابليت فيلتراسيون كلاس P2 و ذره گيري تا 12 برابر حد مجاز تماس شغلي . مدل آن تاشونده و تخت است و به راحتي قابل نگهداري در جيب است.


ماسك سوپاپ دار کربن دار با كلاس فيلتراسيون FFP2 مدل JFY3121
مدل آن تاشونده وتخت است وبه راحتي قابل نگهداري در جيب مي باشدو ساير مشخات فني آن مشابه ماسک JFY1121 مي باشد.


ماسك سوپاپ دار سفيد با كلاس فيلتراسيون FFP2 مدل JFY 7121
باقابليت فيلتراسيون P2و ذره گيري تا 12 برابرحد مجاز تماس شغلي و بعلت تعبيه شدن محفظه اي از كربن در ميانة آن در اماكني كه غبار و ذرات توام با بوي فساد مواد آلي و فاسد شدني باشد بكار گرفته مي شوند. مثل آزمايشگاهها، كارگاهها، امور كشاورزي، امور باغباني، سمپاشي كوتاه مدت در فضاي آزاد، امور بيمارستاني وكار با عفونت هاي ميكروبي


ماسك سوپاپ دار سفيد با كلاس فيلتراسيون FFP3 مدل JFY 1231
با قابليت فيلتراسيون كلاسP3 و ذره گيري تا50 برابر حدتماس مجاز شغلي و مناسب محيطهائي كه هوا حاوي گرد وغبار و هاگ و باكتري و ويروس مي باشند.


ماسك سوپاپ دار كربن دار با كلاس فيلتراسيون FFP3 مدل JFY 1131
با قابليت فيلتراسيون كلاس P3 و ذره گيري تا 50 برابر حد تماس مجازشغلي و حذف نسبي بوي موادآلي و داراي لاية كربن اكتيو و مناسب براي كار در محيطهائي كه بوي فساد مواد آلي وگرد وغبار و هاگ و ويروس وجود دارد. مثل: مكانهاي بازيافت زباله، حمل ونقل و سوزاندن زباله هاي بيمارستاني عفوني و فاسد شدني، كار در دامداريها، مرغداريها و عمليات مبارزه با بيماريهاي عفوني انساني، حيواني و مشترك و غيره.


ماسك سوپاپ دار سفيد باكلاس فيلتراسيون FFP3 مدلJFY 3231
با قابليت فيلتراسيون كلاس P3 و ذره گيري تا 50 برابر حد مجاز تماس شغلي و مناسب محيطهائي كه هوا حاوي گرد وغبار و هاگ و باكتري و ويروس مي باشند.مدل آن تاشونده و تخت است و به راحتي قابل نگهداري در جيب است.

ماسک هاي نيم صورت (Half masks):
ماسك نيم صورت ST85 :
ساخته شده از مواد مقاوم با قابليت ضدعفوني شدن، مجهز به قاب نگهدارنده فيلتر از نوع EN148/1 جهت استفاده با انواع فيلترهاي بزرگ از نوع پيچي (screwfilter)و نيز قابل استفاده با انواع سيستمهاي تنفسي ديگر، مناسب براي معادن، صنايع شيميائي، داروئي و فعاليتهاي كشاورزي، دامپزشكي و باغباني است.
ماسک فوق توليد کمپاني Spasciani ايتاليا و داراي گواهي استاندارد CE مي باشد.


ماسك نيم صورت مدل Duetta:
نسل جديد ماسكهاي نيم صورت، ارزان، باق
آگهی های مرتبط : تجهيزات پزشكي آزمايشگاهي
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.