کلاس IELTS کلاسهای IELTS خصوصی و نیمه خصوصی

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 332897
  • بازدید 4040
  • نام احمدرضا توکلی
  • دسته بندی ساير آموزش
  • تلفن 22924886
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس www.ieltstaker.com
کلاسهای حضوری و آنلاین IELTS با گروه آموزشی ممتحنین IELTS
چنانچه می خواهید مهارتهای speaking, writing, reading و listening خود را با یک استاد با تجربه برای آزمون IELTS تقویت کنید می توانید از کلاس های IELTS گروهی و خصوصی حضوری و آنلاین ما استفاده نمایید. در این کلاسها با آزمون آیلتس بصورت حرفه ای آشنا می شوید و کلیه تکنیکهای لازم برای موفقیت در این آزمون را فرا می گیرید ومهارتهای خود را به طور کلی بهبود می بخشید. این دوره ها در سه سطح برگزار می شوند:

Starter : در این کلاس با Output & Input skills آزمون آیلتس آشنا می شوید و چند تمرین مقدماتی برای آماده سازی انجام می دهید. این سطح برای متقاضیانی که نمره های 5.0 تا 6.0 لازم دارند می تواند مناسب باشد. در سطح مقدماتی حداقل 6 نمونه کامل مصاحبه تمرین می شود.
Mover : در این کلاس علاوه بر آشنایی با تست Speaking بصورت حرفه ای، تکنیک های لازم برای گرفتن نمره ای در حد 6.5 را نیز فرا می گیرید. روشهای مناسب برای غلبه بر مشکلات احتمالی در زمان برگزاری مصاحبه از جمله موارد پوشش داده شده در این سطح است. در این دوره 15 مصاحبه با موضوعات مختلف بصورت مشابه آزمون اصلی تمرین می شود.
Flyer : این کلاس که حرفه ای ترین کلاس برای آزمون آیلتس می باشد و کلیه موارد لازم برای موفقیت در تست زنی را پوشش می دهد، از جمله آشنایی کامل با تستهای مختلف، اشتباهات رایج در تست زنی، عوامل موفقیت، روشهای لازم برای گرفتن نمره ای در حد 7.0 و یا بالاتر، نمونه های متعدد از مصاحبه های حرفه ای را شامل میشود.
به زبان ساده، موفقیت شما و نمره کسب شده در آزمون بستگی به میزان آمادگی شما از نظر زبان انگلیسی و همینطور تمرین مرتب دارد و تحت تاثیر تبلیغات آموزشگاهها قرار نگیرید.
برای ثبت نام در این دوره ها، و آگاهی کامل از زمان کلاسها و اساتید به سایت زیر مراجعه نمایید. همچنین برای سهولت کار و تسریع در هماهنگی کلاس، لطفا ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید و سپس نتیجه آن را به ما اطلاع دهید تا با داشتن سطح زبان شما، استاد مناسب کلاس شما هرچه زودتر هماهنگ گردد.
www.ieltstaker.com
مشاوره مستقیم با یکی از متخصصترین مدرسان آزمون های بین المللی: ممتحن، مدرس و طراح آزمون IELTS ، استاد دانشگاه دارای مدرک Cambridge ESOL با سابقه 12 ساله تدریس در ایران و خارج از کشور. دارای جزوات و کلیپ های آموزش بین المللی شما را با نکات، استراتژیها و رویکردهای جدید آزمون IELTS آشنا و در کوتاه ترین زمان ممکن نمره IELTS شما را افزایش می دهد.
Iran, Tehran: 021-22924886
UK, London: +447924550670


مستدعیست شرکت کننده گان آزمون IELTS جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاسهای IELTS ، متد تدریس IELTS و نکات مفید در زمینه آزمون IELTS همچنین برای اطلاع از زمانهای آزاد به سایت WWW.ieltstaker.com مراجعه نمایند. در صورت تماس بی پاسخ پیغام بگذارید تا با شما تماس گرفته شود.
با آرزوی موفقیت برای همه شرکت کننده گان آزمون IELTSدر اینجا چند راهنمایی کوتاه برای تمرین زبان انگلیسی و انجام آزمون ارائه می کنیم:
تمرین اعتماد به نفس
مهارت های زبان انگلیسی خود را با تمرینات رسمی IELTS و یا از طریق کتاب ها یا دوره های دیگر تمرین کنید.
جهت درک هرچه بیشتر آزمون، اطلاعات کتابچه مربوط به شرکت کنندگان را دانلود کنید.
تا جایی که می توانید انگلیسی بخوانید، بنویسید و گوش دهید.
با دوستان خود مکالمه به زبان انگلیسی را تمرین کنید.
از رادیو، تلویزیون و وب جهت خواندن و شنیدن متون مختلف انگلیسی استفاده کنید.

به موقع در آزمون حاضر شوید
زمان و تاریخ آزمون خود را دوبار چک کنید و برای رسیدن به مرکز آزمون زمان کافی تخصیص دهید.
اگر در محل آزمون با تأخیر حاضر شوید، قادر به انجام آزمون نخواهید بود.
از نوشیدن آب و خوردن غذاهای سالم در روز آزمون خود اطمینان حاصل کنید.

سعی کنید آرام و راحت باشید
شب قبل از آزمون خود به خوبی بخوابید. از مطالعه فشرده در شب آزمون بپرهیزید.
سعی کنید در مرکز آزمون خونسرد بمانید. رفتار کارکنان مرکز با شما دوستانه خواهد بود و به شما کمک خواهند کرد.
قبل از آزمون مقررات مربوط به امتحان را مطالعه نمایید تا با قوانین آشنا شوید. یک کپی از قوانین در فرم درخواست IELTS شما وجود دارد.

درک قالب آزمون
برای انجام آزمون به بهترین نحو باید آنچه انتظار دارید، بدانید. مطمئن شوید که قالب آزمون را کاملاً درک کرده اید.
نمونه آزمون را مشاهده کنید تا با انواع متون و سؤالات آشنا شوید.
<
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.