سیستم پخش اذان دستگاه اذان گوی اتوماتیک - اصفهان

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 338067
 • بازدید 8162
 • نام میثم ثقفیان
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 09131082298
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت تماس بگیرید
 • ایمیل
 • شهر
 • آدرس http://www.irkit.ir
ايده طراحي سیستم پخش اذان و مناجات به عنوان يك دستگاه اذان گوی اتوماتیک و دقيق در ابتدا با انگيزه پخش اذان در اوقات شرعي به صورت دقيق و در مناطقي كه نواي اذان در موقع نماز پخش نميشود مطرح گرديد. اين سیستم كه كاملا خودكار و اتوماتیک است در هر يك از سه وقت شرعي يك اذان به دلخواه و سليقه كاربر و يا به صورت رندوم پخش ميكند. اوقات شرعي دستگاه اذان گو منطبق بر محاسبات موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران به عنوان مرجع رسمي اوقات شرعي در كشور است. اساس كار بر اساس طول و عرض جغرافيائي منطقه مورد نظر است و به عبارت ديگر اين دستگاه اذان گو قادر است براي هر شهر ، روستا و يا نمازخانه بين راهي اذان را به صورت دقيق پخش كند و وقت شرعي را در هر لحظه به صورت انلاين نمايش دهد. ارشيو انواع اذان هاي رايج در صدا و سيما در حافظه دستگاه موجود است و به سادگي قابل افزايش است. كاربر در صورت نياز از طريق نرم افزار ويژوال كه بر روي دستگاه اذان گو ارئه ميشود قادر به انجام كليه تنظيمات ميباشد.

قابليت هاي اين دستگاه اذان گوی اتوماتیک در صورت نياز قابل ارتقاء بوده و به روزرساني هاي ان از طريق سايت اينترنتي ارائه ميشود و در اختيار كاربران قرار داده ميشود.

در صورت نياز كاربران گرامي سفارش انواع قابليت هاي اضافي و پخش انواع ادعيه و مناجات به صورت كاملا اتوماتیک و برنامه ريزي شده حتي جهت روز خاصي از هفته براي اين دستگاه پذيرفته ميشود.

مدل A32N فاقد سیستم تنظيم ساعت ماهواره اي داخلي است در صورتي كه مدل A32G داراي سیستم تنظيم ساعت ماهواره اي داخلي است و ساليان سال بدون هيچ نيازي به تنظيم ساعت كار ميكند. البته براي مدل A32N هم سیستم جداگانه اي به صورت External در نظر گرفته شده است. ويژگي بارز سیستم تنظيم ماهواره اي اين است كه تمام دستگاه هاي اذان گوی مجهز به ان در يك شهر دقيقاً با هم و كاملاً سنكرون اقدام به پخش اذان ميكنند. اين ويژگي وجه تمايز اين دستگاه اذان گو با نمونه هاي مشابه ميباشد.

ديگر قابليتهاي اين سیستم عبارتند از :

1- نمايش تاريخ و ساعت با قابليت تطبيق با سالهاي كبيسه و غير كبيسه به صورت خودكار (در صورت قطع برق ساعت سیستم از كار نمي افتد)

2- تنظيم اتوماتیک ساعت در اول بهار و اخر تابستان (براي جبران 1 ساعت كه در اول بهار ساعتها را جلو ميكشند و اخر تابستان كه عقب ميكشند)

3- همزمان سازي اتوماتیک ساعت سیستم با ساعت جهاني به وقت گرينويچ (با دقت يك هزارم ثانيه) توسط سیستم تنظيم ساعت ماهواره اي در مدل A32G. سفارش اين سیستم به همراه دستگاه اذان گو توصيه ميگردد. به هر حال سیستم تنظيم ساعت ماهواره اي به صورت External هم موجود است كه از طريق پورت سريال دستگاه اذان گو با ان ارتباط برقرار ميكند و براي مدل A32N كابرد دارد.

4- انتخاب محل مورد نظر براي محاسبه و دريافت اوقات شرعي دستگاه اذان گو به دو صورت:

- انتخاب استان و شهرستان

- تنظيم طول و عرض جغرافيائي

البته در موقع سفارش دستگاه اذان گو مشخصات مكاني مورد نظر سوال ميگردد تا كاربر نيازي به تنظيم اوقات شرعي نداشته باشد. اين اوقات شرعي براي 10 سال اينده در سیستم ذخيره ميگردد.

5- نمايش انلاين وقت نماز ( در صورتي كه وقت نماز نباشد وقت اذان بعدي نمايش داده ميشود)

6- قابليت پخش قران (تلاوت تحقيق) با مدت زمان متوسط 10 دقيقه قبل از اذان ظهر و مغرب (به صورت رندوم جهت جلوگيري از پخش تكراري) .

7- قابليت پخش رندوم اذان هاي موجود در حافظه سیستم جهت جلوگيري از يكنواختي اذان در طولاني مدت .

8- قابليت پخش دعاي فرج و ادعيه مربوط به هر روز بعد از اذان ظهر و مغرب .

9- پخش اذان صبح با شدت صداي كمتر براي جلوگيري از ايجاد مزاحمت براي همسايگان .

10- قابليت حذف هر يك از اذان ها (سه وقت) به صورت مستقل با انتخاب فايل "AZAN0000.WAV" براي ان وقت شرعي .

11- ذخيره اوقات شرعي ساليانه به صورت نامحدود در حافظه سیستم (به طور مثال تا سال 1420 هجري شمسي) .

12- قابليت پخش موزيك در سیستم موزيكال تلفن سانترال جهت استفاده در سیستم تلفن ادارات و سازمان ها. اين سیستم به صورت دائمي موسيقي ارام جهت موزيك انتظار تلفن پخش ميكند و در موقع اذان با قطع موزيك و پخش اذان ، به تماس گيرندگان اعلام ميكند كه در وقت نماز تماس گرفته اند و احتمالاً امكان پاسخگوئي وجود ندارد. سیستم موزيكال تلفن سانترال با سیستم جامع پخش اذان و مناجات از نظر ظاهري يكسان و از لحاظ نرم افزاري و وجود فايل هاي موسيقي بر روي سیستم موزيكال با يكديگر متفاوت ميباشند لذا در صورت نياز به ان ميب
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.