کاملترین مجموعه خودآموز آزمون IELTS

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 3570
 • بازدید 2518
 • نام زبان مارکت
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 09194840326
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 4CD=16000 Toman
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس
اگر قصد شرکت در آزمون IELTS را دارید

اگر می خواهید قبل از آزمون اطلاعات بسیار جامعی در مورد شرایط و نحوه آزمون کسب کنید

اگر به علت گستردگی مطالب مرور آنها برایتان وقت گیر است

اگر می خواهید مهارت های خود را بالاتر ببرید

و در نهایت اگر می خواهید موفق شوید

مجموعه کامل خودآموز IELTS محصول فروشگاه تخصصی محصولات زبان در Zaban Market را تهیه کنید.

سی دی شماره یک:

مجموعه 52 درس تصویری آموزش زبان انگلیسی با لهجه استرالیائی (مناسب برای امتحانات بین المللی) به همراه نمایش فیلم های علمی و اجتماعی

در این مجموعه که با همکاری دانشگاه تکنولوژی سیدنی و شبکه تلویزیونی رسمی استرالیا طراحی شده کلیه نکات لازم برای آمادگی شرکت در امتحانات IELTS در جلسات آموزشی 10 دقیقه ای تدریس می شود.

استفاده از این مجموعه علاوه بر داوطلبان شرکت در آزمون به زبان آموزان سطوح متوسط به بالا (ترم 10 در اکثر سیستم های آموزشی) نیز شدیدا توصیه می شود.تصور کنید که مدرس شما یکی از بهترین مجریان برنامه های آموزشی تلویزیون رسمی استرالیا می باشد و کلیه مطالب گرامری در قالب فیلم های مختلف به شما تدریس می شود.

متن کامل کلیه فیلم ها نکات اصلی آموزشی هر درس و سوالات و تست های مربوط به هر جلسه آموزشی نیز به صورت فایل های pdf با قابلیت چاپ در کنار هر فایل تصویری قرار داده شده است.

موضوعات آموزشی در هر جلسه شامل گرامر تکنیک های شنیداری و نوشتاری و همچنین ریتم صدا و رعایت تمرکز صدا(stress) در هر جمله می باشد.

در واقع محتویات آموزشی در این سی دی با ارزش ترین و معتبرترین منبع آمادگی برای آزمون IELTS می باشد و اگر وقت شما محدود است بررسی همین سی دی به تنهائی آمادگی شما را بسیار بالا می برد.

سی دی شماره دو:

الف) شامل یک فیلم معرفی و آموزشی بسیار مفید به نام The IELTS Tutors محصول موسسه آموزشی Cross Link Production می باشد که در مدت 40دقیقه شما با کلیه مراحل آزمون آشنا کرده و ضمن بررسی روش های نمره دهی نکات برجسته و مهم موثر در کسب نمرات بالاتر را با شما در میان می گذارد.در ضمن فیلم مستند مصاحبه آزمون از یک داوطلب تقریبا مسلط نیز نمایش داده می شود که نکات بسیار مهمی با دیدن این قسمت دستگیر شما می شود.مثلا در پاسخ به یک سوال چگونه آغاز کنیم چقدر به نکات مثبت قضیه بپردازیم و چگونه انتقادات خود را در آن مورد بخصوص بیان کنیم و ...

ب) متن کامل بهترین کتابهای جهان در رابطه با این آزمون نیز در این سی دی در دسترس شما قرار دارد.لیست کتابها به شرح زیر است:

1- Helpful Hints for IELTS (نکات مفید و کاربردی در آزمون101 نکته) در 169 صفحه

2- Check your Vocabulary for IELTS (مجموعه تست های طبقه بندی شده موضوعی بسیار مفید جهت بالا بردن دامنه لغت مخصوص آزمون) در 120 صفحه

3-IELTS Pre Practice (آمادگی و تمرینات آزمون انتشارات اکسفورد استرالیا) در 104 صفحه بسیار کاربردی و پرفروش در جهان با تمرکز ویژه بر listening speaking

4- IELTS_Secrets (رمزهای آزمون ) کتابی مختصر در 38 صفحه که روش های بدست آوردن بهترین نتیجه در آزمون را مطرح می کند چیزی شبیه به مهندسی معکوس البته فقط ویژه IELTS و با روش های علمی. سطح زبان هرچه که باشد با خواندن این کتاب نمره خود را به طرز چشمگیری ارتقا خواهید داد.

5-Insight Into I
آگهی های مرتبط : ساير
خودآموز حسابداری نیاز

خودآموز حسابداری نیاز

گروه سیبا رای کرج