صفر تا ۱۰۰(نگارش و ترجمه مقالات ISI)

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 373414
  • بازدید 3111
  • نام مرکز ترجمه Trans24
  • دسته بندی ترجمه
  • تلفن 66572238 40
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس قبول سفارش از سراسر کشورwww.trans24.ir
اگر دانشجوي مقطع کارشناسي، کارشناسي ارشد يا دکتري بوده، يا فردي هستيد که نيازمند انتشار مقاله در ژورنال هاي معتبر خارجي مي باشد (جهت اخذ پذيرش در مقاطع بالاتر آموزش عالي، يا اخذ اقامت در کشورهاي ديگر و لزوم نشان دادن توانايي و قابليت فردي و آکادميک، و غيره)، قطعاً با موانع موجود بر سر راه متقاضيان ثبت و انتشار مقالات در مجلات و ژورنال هاي معتبر بين المللي نظير ژورنال هاي ISI آشنايي داريد. صرفنظر از موارد عدم کفايت علمي مقالات، اغلب اين مشکلات وابسته به عوامل ذيل مي باشند:

عدم نگارش صحيح مقاله انگليسي؛
عدم ترجمه صحيح مقاله فارسي به انگليسي؛
عدم بکارگيري واژگان معادل مناسب و علمي در نگارش مقاله انگليسي؛
عدم ويراستاري صحيح مقاله انگليسي؛
عدم وجود شفافيت و رسايي در مفهوم عبارات به کار برده شده، و غيره.

از جمله ديگر موانع بر سر راه اخذ پذيرش يا Acceptance مقالات انگليسي در مجلات معتبر خارجي، مشکل در پرداخت مبلغ حق درخواست پذيرش ( (Paper Application Fee با توجه به تحريم هاي بين المللي عدم توانايي برقراري ارتباط مؤثر با کارشناس بررسي مقاله (reviewer) و ويراستار مسئول (editor) توسط متقاضي مي باشد، که اين امر مي تواند ناشي از عدم درک مکاتبات يا عدم رساندن منظور و مفهوم در ارتباطات و مکاتبات با ژورنال مقصد مي باشد.

تيم ترجمه و نگارش محتواي Trans24با علم به موانع موجود و در جهت ارائه راه حل عملي براي معضلات اخذ پذيرش مقالات در ژورنال هاي معتبر خارجي نظير ژورنال هاي ISI، و با تکيه بر دانش و تجربه چندين ساله خود در ترجمه و ويراستاري مقالات انگليسي براي ژورنال هاي خارجي، اقدام به ارائه بسته جامع خدمات ترجمه، ويراستاري و اخذ پذيرش مقالات در ژورنال هاي خارجي نموده است. اين بسته جامع خدماتي با نام خدمات صفر تا ۱۰۰، از آغاز تا پايان يعني ترجمه تا چاپ مقاله انگليسي شما در ژورنال هاي خارجي را در شش مرحله ارائه مي نمايد:

ثبت سفارش و ارسال مقاله فارسي: پس از دريافت مقاله تايپ شده فارسي، کارشناسان ما برآورد هزينه و زمانبندي لازم را بسته به درخواست و مشخصات سفارش ما انجام مي دهند. در صورت توافق، پس از پيش پرداخت و تائيد مالي، پروژه شما در فرآيند اجرا قرار مي گيرد.
ترجمه و ويراستاري: مقاله شما طبق زمانبندي اعلام شده توسط کارشناسان ما ترجمه و ويراستاري مي گردد. در پايان، مقاله انگليسي شما مطابق با دستورالعمل يا شيوه نامه ژورنال مقصد مرتب و فرمتينگ لازم در خصوص قلم ها، پاراگراف ها، عناوين، منابع، پاورقي ها و غيره انجام مي شود. پس از اتمام هر مرحله پيامکي دريافت مي نماييد که وضعيت سفارش شما را به اطلاعتان مي رساند. در پايان اين مرحله صورتحساب نهايي بخش اول کار يعني ترجمه و ويراستاري را به همراه نمونه کار انجام شده دريافت مي نماييد. در اين هنگام لازم است نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نمائيد.
تائيد نهايي: در اين مرحله، لازم است ظرف ۴۸ ساعت اختصاص داده شده به اين منظور، نسبت به مطالعه کامل مقاله و گزارش هرگونه تغييرات يا ايرادات (در صورت وجود) اقدام نمائيد. بديهي است در صورت اضافه شدن هرگونه مطلب جديد، مراتب در صورتحساب مالي بعدي منعکس خواهد شد. پس از انجام هرگونه تغييرات احتمالي، لازم است تائيديه نهايي مقاله را کتباً و از طريق سامانه آنلاين که به اين منظور احداث شده است به اطلاع ما برسانيد.
ارسال به ژورنال (Submission): در اين مرحله ضمن پرداخت حق درخواست پذيرش مقاله در ژورنال مقصد (Paper Application Fee) توسط تيم ترجمه و نگارش محتواي Trans24، مقاله به ژورنال مقصد ارسال مي گردد. معمولاً ژورنال هاي مختلف، زمان هاي انتظار متفاوتي براي بررسي مقاله توسط کارشناسان علمي مربوطه دارند. لذا با توجه به ژورنال مرد نظر شما، زمان انتظار جهت دريافت پاسخ متفاوت خواهد بود. به همين دليل ضروريست براي استفاده از خدمات صفر تا ۱۰۰ تيم ترجمه و نگارش محتواي Trans24، زمان کافي براي انجام امور در نظر بگيريد.
مکاتبات و اصلاحات تا اخذ پذيرش نهايي مقاله: اگرچه همکاران اجرايي ما افرادي زبده و خبره هستند، اما دريافت برخي درخواست اصلاحات (Correction) از سوي کارشناسان علمي ژورنال ها امري طبيعي و محتمل است. برخي از اين اصلاحات شامل شفاف سازي يا توضيح جامع تر علمي مي باشد که در اين صورت مقاله مجدداً به خود شما ارجاع داده مي شود تا توضيحات تکميلي را به آن اضافه کرده يا تغييرات درخواستي را اعمال نمائيد. در چنين حالتي، ضمن اطلاع رساني در اين باره، اصلاحات لازم انجام شده و مکاتبات تا مرحله اخذ پذيرش نهايي مقاله (Acceptance) توسط تيم ما صورت مي پذيرد. در طي اين فرآيند، اطلاع رساني لازم از طريق پست الکتر
آگهی های مرتبط : ترجمه
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.