عایق کاری و ضد پوسیدگی فلزات

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 411835
 • بازدید 3035
 • نام حجت الله رام
 • دسته بندی ساير خدمات
 • تلفن 09177752044
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت توافقی
 • ایمیل
 • شهر بوشهر
 • آدرس بوشهر -خیابان هلالی نبش کوچه تلاش 22
معرفی محصول : موم پرایمر PY95 ایندی

PY95 ایندی یک نوع موم است که روی کلیه فلزات (حتی زنگ زده) اجرا می شود وپس از مومیایی کردن برای همیشه سطوح زیرین خود را در مقابل تمامی عوامل خورنده محافظت می کند.

معرفی به شرح موسسه استاندارد : رنگ های سیاه آماده به مصرف عاری از سرب و کبالت مقاوم در برابر رطوبت ، اسید ، قلیا و یون کلر

سابقه تولید در اروپا :حدود 90سال پیش در انگلستان اختراع و تولید آن شروع گردید و بعد فرمول آن به سایر کشورهای اروپایی عرضه گردید.

موارد مصرف:اسکلتهای فلزی (حتی زنگ زده )... عملکرد : کنترل خوردگی

خواص ویژه : نیازی به زیر سازی و سند بلاست ندارد، بعد از اجرا امکان جوشکاری میسر است ، سطح پوشش آن دو برابر کلیه ضدزنگها می باشد.

تاییدیه ها : موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (14/4/74) موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (11/2/85)

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (9/11/74) دانشگاه پلی تکنیک تهران امیر کبیر (7/8/77)

آزمایشگاه شرکت نفت (22/9/88 ) و بسیاری از شرکت های مصرف کننده معتبرتوضیحات بیشتر : موم پرایمر 95PY به سهولت توسط وسایلی مثل قلم مو ، غلطک ، ایرلس و پیستوله روی سطوح فلزی اجرا می شود و با مومیایی کردن سطح فلزات برای همیشه از زنگ زدگی و پوسیدگی آنها جلو گیری می کند .برای اجرا سطح فلز نباید خیس باشد، از اضافه نمودن هر گونه حلال به پرایمر پرهیز شود ، در صورت لزوم برای رقیق کردن در محیط گرم قرار داده و در بعضی موارد میتوان از بنزین استفاده نمود .

موم پرایمرPY95 روی سطوح زنگ زده هم اجرا می شود به نحوی که نیازی به زیر سازی یا سندبلاست فلزات نمی باشد و این محصول با قدرت نفوذکنند گی و چسبندگی بالای خود تمام خوردگی ها و پلیسه ها را در خود مدفون کرده و به سطح واقعی فلز می رسد و عملیات حفاظت از فلز را انجام می دهد . از خواص دیگر این پرایمر قابلیت جوشکاری می باشد که به دلیل رسانایی به محض تماس الکترود عمل جوش انجام می شود و ذره ای پرایمر وارد محل جوش نشده در نتیجه سلامت جوش تضمین میگردد

سطح پوشش موم پرایمر PY95 در هر لیتر معادل 15 متر مربع می باشد که این عدد بیش از 2 برابر سطح پوشش سایر پوشش دهنده های با کیفیت متداول است . این محصول حتی پس از باز شدن درب آن هیچگاه فاسد و دو فاز نمی شود ورویه نمی بندد.

بیشترین مصرف موم پرایمر PY95 در اسکلتهای فلزی و سوله ها می باشد که در این شرایط موم پرایمر PY95 جایگزین مناسبی برای ضدزنگها و سایر پوشش دهنده های با کیفیت است. زیرا که هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ اقتصادی استفاده ازاین کالا توجیه شده بوده و از کاربرد های دیگر این پرایمر می توان به استفاده روی لوله های آب و شوفاژ وسایر مصارف عمومی اشاره کرد.

توصیه : توصیه میگردد روی ستونها حداقل 24 ساعت بعد از اجرای PY95 یک لایه PL85 نیز به عنوان تاپ کوت اجرا

گردد و در مناطق مرطوب که ضریب خوردگی بیشتر است این روش را روی تمام سازه ها می توان اعمال نمود.

مشخصات فنی :

فام: مشکی براقیت : نیمه براق تعداد اجزا : یک جزئی نوع رزین : الکید درصد جامد وزنی : 65

ضخامت پیشنهادی فیلم خشک : 80 _50 سطح پوشش هر لیتر : 15 متر مربع حلال رقیق کننده : بنزین

http://www.ayeghkaran.com
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.