فروش پودر گوگرد داخلی و صادراتی - تهران

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 714867
  • بازدید 560
  • نام مهندس آقاجانی
  • دسته بندی خدمات كشاورزي و دامداري
  • تلفن 09193503747
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر
  • آدرس
احتراما معروض مي باشم گروه توليدي تجاري و بازرگاني عرشيا فعاليت خود را در راستاي توليد و صادرات ازاد و منطبق بر سياست هاي دولت جمهوري اسلامي ايران و بر اساس صادرات كالاهاي وابسته به نفت و گاز و پتروشيمي مي باشد .
اين شركت مفتخر است با تواناييهاي بالاي خود در بخش توليد و همچنين صادرات محصول انواع گوگرد (گوگرد كلوخه و گوگرد گرانوله و همچنين گوگرد پودري) با بيش از 10 سال سابقه در اين زمينه اشاره نمود لازم به ذكر مي باشد همچنين توليد حجم بالا جهت صادرات ما را در زمينه قيمت تمام شده كالا نسبت به توليد كنندگان محترم متمايز نموده و نكاتي همچون تواناييهاي بالاي جابه جايي در بخش ناوگان حمل و نقل اختصاصي و بارگيري در محوطه اختصاصي بندرعباس اشاره كرد كه باعث ممتاز بودن اين شركت در زمينه توليد و صادرات اين كالا در ظرفيتهاي كم و زياد به صورت حمل كانتينري و فله جهت صادرات از بندر عباس شده .
بران شده ايم تا با به خدمت گرفتن اين تواناييهاي بازرگاني خود و بهره گيري از تجار و صادر كنندگان اين كالا همچنان سربلند باشيم.
لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد .

كاربردهاي گوگرد در كشاورزي :
گوگرد قسمتي از هر سلول زنده است و در سنتز امينو اسيدهايي مثل سيستئين و متيونين و بطور كلي پروتئين ها و همچنين ويتامين ها شركت دارد. اهميت گوگرد در فرايند فتوسنتز و افزايش مقاومت گياه در فصل سرما شناخته شده است. حضور گوگرد در حبوبات براي جذب نيتروژن به مقدار كافي ، ضروري است. حضور گوگرد در فرايند nitrate-reductase كه در ان نيتروژن نيتراته به امينو اسيد تبديل مي شود ، از اهميت خاصي برخودار است.
گوگرد موجود در خاك به صورت تركيبات الي و معدني وجود دارد. همانطور كه قبلا نيز ذكر شد بيشتر گوگرد موجود در خاك به صورت تركيبات الي است كه نمي تواند توسط گياه جذب شود. گوگرد موجود تنها در صورتي مي تواند جذب گياه شود كه اين تركيبات طي فرايند معدني شدن به فرم سولفات تبديل شود.
سولفات در خاك متحرك بوده و مانند نيترات به راحتي توسط اب شسته شده و با ابياري و يا بارش سنگين باران از منطقه فعال ريشه خارج مي شود. با تبخير اب ، سولفات مي تواند مجددا به سطح خاك منتقل شود. تحرك پذيري سولفات در خاك تعيين نياز خاك به كودهاي گوگردي را مشكل مي نمايد. ذرات رس موجود در خاك سولفات را بيشتر از نيترات جذب مي نمايند. با بارش بهاره ، سولفات موجود در بخش ماسه اي خاك شسته مي شود ولي در بخش رسي خاك كه در قسمت هاي پايين تر خاك قرار دارد نگه داشته مي شود. بنابر اين در اين مناطق در رشد اوليه گياه ممكن است علائم كمبود گوگرد مشاهده شود كه با رشد بيشتر ريشه گياه و نفوذ ان به مناطق رسي اين علائم بر طرف مي شوند. در مناطقي كه بخش ماسه اي خاك عميق است و يا فاقد بخش رسي هستند ، گياهان نسبت كمبود گوگرد عكس العمل نشان مي دهند.
تأثير سديم و نمك ها بر خاك و گياهان:
نمك و سديم با ساختمان خاك به طرق مختلف فعل و انفعال مي دهند. سديم در خاك پخش شده و باعث كاهش نفوذپذيري ان مي شوند در حاليكه غلظت بالاي نمك ها در خاك به ويژه كلسيم ، مانند سيمان عمل نموده و باعث تجمع يافتن ذرات خاك مي شوند. به همين دليل است كه در خاك هاي اهكي اب باران بر روي خاك باقي مي ماند تا تبخير شود در صورتي كه در خاك هاي سديمي ، اب به راحتي در خاك نفوذ مي نمايد.
اساس اصلاح خاك هاي شور و سديمي به خوبي شناخته شده است. شستشوي خاك ، نمك هاي محلول را از خاك خارج مي نمايد در حاليكه سديم قابل تعويض بايد با يون هاي مفيد مثل Ca تعويض شود. با شسته شدن نمك ها از خاك نفوذپذيري خاك كاهش يافته و در صورتي كه يون سديم با كلسيم تعويض نشود خاك شور بدست مي ايد. اگر در خاك اهك (CaCO3 ) وجود داشته باشد ، با انحلال اهك در بخش محلول خاك ، بتدريج اصلاح خاك انجام مي شود. تركيبات توليد كننده اسيد كه بسياري از ان ها حاوي گوگرد هستند ، سرعت اصلاح شدن را زياد مي نمايند. گوگرد موجود در اين مواد كلسيم مورد نياز را وارد فاز محلول خاك نموده كه مي تواند جايگزين سديم شده و سديم با شسته شده از سطح خاك خارج مي شود و باعث كاهش pH خاك مي شود. شستشوي خاك باعث مي شود كه پتانسيل اسمزي پايين امده و غلظت يون هاي سمي كاهش مي يابد. مواد حاوي گوگرد ، كلسيم موجود در خاك را به دو روش افزايش مي دهند: افزايش مستفيم نمك خنثي ژيپسم CaSO4.2H2O) ) و واكنش مواد اسيدي تشكيل شده ، با اهك موجود در خاك.آگهی های مرتبط : خدمات كشاورزي و دامداري
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.