اموزش قدم به قدم زبانها با روش نصرت - تهران

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 767114
 • بازدید 965
 • نام احمدصالحی
 • دسته بندی زبان
 • تلفن 77162618
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت 10000تومانکد :ps 8•آموزش قدم به قدم ترکیبهفارسی در
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس تهران - ستارخان - روبروی خ کاشانی پورپاساژ توحید واحد 85
اموزش قدم به قدم زبانهاي دنيا به فارسي
STEP BY STEP LANGUAGE LEARNING  
اموزش اسان . ارزان و بي نظير زبانهاي دنيا به فارسي براي همه سنين .
اموزش زبانهاي مختلف با روش نصرت با گرامر .
ويرايش جديد اموزش انواع زبانها به روش نصرت به فارسي همراه اموزش گرامر به فارسي.
محصولي بي نظير از شركت صفا رايانه .
اموزش زبانهاي مختلف دنيا به روش نصرت به فارسي به همراه كتاب متن مكالمات داخل سي دي و اموزش گرامر به فارسي.

در روش پيمسلر كه در ايران با نام روش زبان نصرت معروف است ابتدا كلمه يا عبارت زبان خارجي به فارسي گفته مي شود و سپس كلمه يا جمله انگليسي تكرار مي شود. البته شيوه پيمسلر فاقد كتاب است و بيشتر بر اساس روش شنيداري متمركز است. شركت صفا رايانه در يك اقدام بي سابقه يكبار براي هميشه و براي تمام زبان هاي مطرح در دنيا از جمله زبان هاي انگليسي لهجه امريكايي ، انگليسي لهجه بريتانيايي ، فرانسه ، الماني ، روسي ، تركي ، عربي ، هندي ، چيني ، ژاپني ، كره اي ، اندونزيايي ، پرتغالي ، اسپانيولي اروپا ، اسپانيولي امريكاي لاتين ، ايتاليايي ، لهستاني ، تايلندي ، يوناني ، سوئدي و... بر اساس روش نصرت (در واقع پيمسلر ) بيش از هشت هزار واژه و اصطلاح و جملات اساسي مكالمات هر زبان ابتدا به زبان فارسي و سپس به زبان خارجي مورد نظر تلفظ مي شود و از همه مهم تر عين متن كامل مكالمات به زبان خارجي به صورت كتاب الكترونيكي قابل چاپ و تكثير و همينطور كتاب الكترونيكي ترجمه فارسي تك تك واژه ها نيز در كتابي جداگانه تقديم زبان اموزان فارسي زبان مي شود.

اكنون با روش موفق نصرت يا در واقع همان پيمسلر شما مي توانيد هر زباني را كه اراده كنيد در كمترين زمان ممكن مسلط شويد و مهم تر اينكه در اين مسير شما با كمك زبان شيرين فارسي و با در اختيار داشتن كتاب هاي مكالمات به زبان خارجي مربوطه و زبان فارسي اينكار را انجام مي دهيد. شيوه يادگيري فوق العاده ساده و راحت است و براي تمام سنين قابل استفاده مي باشد. درس ها به فرمت صوتي mp3 بوده و در همه موبايل ها هم قابل كپي است. شما اين مجموعه را مي توانيد در تمام دستگاه هاي پخش mp3 از جمله دستگاه هاي پخش خانگي و اتومبيل و پليرهاي پرتابل و موبايل و صد البته كامپيوتر استفاده نمائيد..با روش فوق شما در كمتر از 30 روز به يك زبان خارجي مسلط خواهيد شد .

اكنون روش موفق نصرت يا پيمزلر براي اموختن همه زبانهاي دنيا به فارسي مهيا شده است تا با كوتاهترين زمان ممكن ما بتوانيم زبان مورد علاقه خود را فرابگيريم .

اموزش اسان . ارزان و بي نظير زبانهاي دنيا به فارسي براي همه سنين
قابل نصب و كپي در انواع موبايل به فرمت mp3
قابل استفاده در كامپيوتر . قابل استفاده در دستگاههاي پخش mp3 و دستگاههاي پخش خانگي و ماشين و...

اموزش همه زبانهاي دنيا به فارسي با روش نوين . كوتاهترين روش اموزش مكالمه زبان در دنيا را تجربه نمائيد .با روش فوق در ظرف 30 روز به يك زبان خارجي مسلط خواهيد شد .
قابل استفاده براي همه سنين از مبتدي تا پيشرفته . اموزش گام به گام زبانهاي مختلف از قدم اول تا قدم اخر . فراگيري زبانها با ترجمه لغت به لغت و جمله به جمله به فارسي . همراه با متن كامل كتاب درسي و شامل بيش از 3000 عبارت و اصطلاحات روزمره و كاربردي .
اموزش بصورت صوتي MP3 و متني مولتي مديا . به همراه دوره مكمل پيمزلر و دوره مكمل رزتا استون . راه برويد . رانندگي كنيد . كار منزل را انجام دهيد . ورزش كنيد و حتي استراحت كنيد و همزمان با كمك زبان فارسي زبان خارجي بياموزيد.
اموزش شنيداري زبان بصورت MP3 قابل استفاده در كامپيوتر . دستگاههاي پخش خانگي . پخش ماشين و همچنين قابل كپي در موبايل به همراه متون تصويري دروس.
روش اموزش به اينگونه است كه ابتدا عبارت مربوطه به زبان خارجي با تلفظ دقيق گفته شده و سپس بلافاصله معناي فارسي ان عبارت نيز توسط گوينده فارسي زبان بيان مي شود . به همراه اموزش متني زبان مورد نظر بصورت گام به گام .
متن كامل اين مجموعه مكالمات بصورت يك كتاب الكترونيكي شامل متن كامل عبارات زبان خارجي همراه با ترجمه دقيق فارسي .
يادگيري زبانهاي خارجي به كمك زبان مادري فارسي و با الگوي روش موفق خانم رزتا استون كه اسانترين و كوتاهترين زمان روش فراگيري زبان را مهيا نموده است . يادگيري زبانهاي دنيا به فارسي در خواب و مسافرت .
يادگيري بيش از بيست زبان زنده دنيا را براساس تكنيك يادگيري شنيداري خانم رزتا استون به صورت فايل هاي صوتي mp3 ارائه شده است .
درس ها به صورت صوتي به فرمت فايل هاي mp3 با كيفيت عالي و قابل كپي به هر وسيله پخش فايل mp3 از قبيل موبايل و يا mp3 Player هاي پرتابل مي باشند. هر دستگاه پخش سي دي
آگهی های مرتبط : زبان
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.