هیتر گلخانه بخاری کارگاهی هیتر کم مصرف

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 844241
 • بازدید 684
 • نام ماشین سازی اسکندری
 • دسته بندی ماشين سازي
 • تلفن 044 . 32246272 32346612
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت بستگی به نوع کالا
 • ایمیل
 • شهر تهران
 • آدرس ا-غ -ارومیه خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم و نور مجتمع علم جو ماشین سازی براردان ا�
شركت انديشه سبز با تجربه بيش از 18 سال توليد انواع سيستم هاي حرارتي و انواع متفاوتي از هیتر ، كوره هواي گرم ، و بخاری مرغداري و هیتر گلخانه ، و انواع بخاری کارگاهی ، جديدترين ساخته خود ؛ هیتر کم مصرف super pf را خدمت هم ميهنان گرامي معرفي مي نمايد.
كوره هواي گرمsuper pf نسل جديد هیتر هاي حرارتي new pf طرح اسپانيا مي باشد كه نسبت به نمونه قبلي داراي 15 درصد مصرف سوخت کمتر بوده و با داشتن راندمان حرارتي 91.5 درصد کم مصرف ترين كوره هواي گرم ساخت ايران مي باشد . اين كوره هواي گرم كه داراي ويژگي هاي منحصر به فرد بوده و داراي بازده حرارتي بسيار ايده ال مي باشد. از اين گرماساز به عنوان هیتر مرغداري و هیتر گلخانه و صد البته به عنوان بخاری کارگاهی و بخاری كارخانه اي جهت گرمايش فضا هاي صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد.
مهمترين موضوعي كه در هیتر هاي گلخانه اي ، مرغداري ، و بخاری کارگاهی وجود دارد اتلاف انرژي از طريق دود كش و بدنه دستگاه مي باشد. احتمالا تمامي شما متوجه شده ايد كه در همه انواع گرماساز ها حتي در بخاری هاي خانگي دود كش (اگزوز) گرماساز داراي حرارت بالاي بوده و بسيار داغ است و گاها دود كش سيستم هاي گرمايشي از خود دستگاه نيز گرم تر مي باشد و حتما به اين موضوع توجه كرده ايد كه داغ بودن لوله بخاری يعني اتلاف شديد انرژي از طريق دود كش!! به عبارت ديگر هر ميزان گرما كه از طريق دودكش تلف شده و به فضاي ازاد وارد مي شود به اين معنا خواهد بود كه گرماي کمتري وارد سالن و فضاي داخلي شما مي گردد.
در هیتر ها و كوره هاي هواي گرم ساخت ايران به دليل استفاده از تكنولوژي بسيار قديمي ، گرماي بسيار زيادي از طريق دود كش تلف مي گردد و شما به هيچ وجه امكان لمس كردن دود كش و اگزوز و يا حتي بدنه هیتر را نداريد.
شايد در اين چنين حالتي و به ظاهر استفاده از بخاری هاي صنعتي بدون دود كش يا به اصطلاح جت هیتر (بخاری موشكي) مفيد به نظر برسد ولي واقيعت اين است كه در جت هیتر و بخاری موشكي علاوه بر گرما ، گازهاي دي اكسيد كربن و منو اكسيد كربن و البته اتيلن و ساير بخارات حاصل از احتراق نيز به همراه گرما وارد سالن مي شود. و علاوه بر امكان ايجاد خفگي در محل به دليل مدار بسته نبودن و پخش شعله مستقيم بسيار خطر ناك بوده و امكان بروز اتش سوزي در محل بسيار زياد است . در فضا هاي گلخانه اي جت هیتر باعث افزايش غلظت منو اكسيد كربن و دي اكسيد كربن و اتيلن در محيط گلخانه مي شود كه باعث نورس شدن و كاهش وزن محصولات گلخانه اي مي گردد و از سوي ديگر وارد شدن كربن نيز صدماتي شديد را به گلخانه استفاده از اين نوع هیتر وارد مي سازد.در سالن هاي مرغداري نيز در صورت استفاده از هیتر موشكي مجبور به استفاده بيش از حد از فن تهويه جهت تعويض هواي سالن مي باشيم اين موضوع در اوايل جوجه ريزي كه تهويه هواي زيادي مورد نياز نمي باشد باعث افزايش اتلاف بسيار زياد سوخت مي گردد چرا كه هواي كه به واسطه فن ها وارد سالن مرغداري مي گردد بسيار سرد مي باشد و نياز به مصرف سوخت بيشتر براي گرم كردن هوا وجود دارد ، از سوي ديگر غلظت بالاي دي اكسيد و منو اكسيد كربن باعث در مرغداري باعث كاهش ضريب تبديل دان مرغ به گوشت مرغ در مرغداري شده و باعث كاهش قابل ملاحظه راندمان و سود دهي مرغداري مي گردد علت اين مطلب كاهش اكسيژن گيري طيور عنوان مي شود.
سيستم هیتر super pf كه با الگو براداري از نمونه هاي اروپاي ساخته شده است به گونه اي است كه کمترين پرت انرژي را از طريق دود كش و بدنه داشته و داراي بالاترين راندمان مي باشد به گونه اي كه شما مي توانيد به راحتي دود كش اين بخاری عظيم الجثه را لمس كنيد و يا حتي صورت خود را به دود كش و يا بدنه ان بزنيد به عبارت بهتر اين گرماساز تقريبا تمام انرژي توليد شده توسط مشعل را به غير از دود و بخارات خطرناك ومضرر حاصل از احتراق را وارد سالن مورد نظر مي نمايد.
كاهش عملي ميزان مصرف سوخت در دستگاه هاي گرماساز فقط با كاهش پرت گرما در سيستم و بالا بردن تبادل حرارتي مقدور خواهد بود ارزش حرارتي هر ليتر گازوئيل و يا هر 1.2متر مكعب گاز معادل 8500كيلو كالري مي باشد به عبارت بهتر حداكثر ميزان گرماي كه با سوزاندن يك ليتر گازوئيل مي توان توليد كرد 8500كيلو كالري مي باشد حال هر قدر كه سيستم هیتر داراي راندمان بالا تري باشد ميزان بيشتري از اين گرما وارد سالن شده و ميزان کمتري پرت مي شود ، به عبارت بهتر وقتي راندمان حرارتي هیتر pf 55درصد مي باشد يعني 55 درصد از گرماي توليد شده حاصل از احتراق سوخت در مشعل وارد سالن مي گردد و الباقي از تلف شده و از سيستم خارج مي گردد و وقتي كه راندمان هیتر super pf 91.5درصد مي باشد به معناي اين است كه 91.5 درصد از گرماي توليد شده
آگهی های مرتبط : ماشين سازي
هیتر مرغداری هیتر گلخانه هیتر کارگاهی

هیتر مرغداری هیتر گلخانه هیتر کارگاهی

گروه فنی مهندسی اندیشه سبز تهران
هیتر برای مرغداری ها و گلخانه ها

هیتر برای مرغداری ها و گلخانه ها

گروه فنی مهندسی اندیشه سبز تهران
هیتر کم مصرف super pf و pf

هیتر کم مصرف super pf و pf

گروه فنی مهندسی اندیشه سبز تهران
هیتر  بخاری مرغداری  هیتر گلخانه

هیتر بخاری مرغداری هیتر گلخانه

ماشین سازی اسکندری تهران
مهپاش رطوبت ساز مه ساز

مهپاش رطوبت ساز مه ساز

ماشین سازی اندیشه سبز تهران
فروش ویژه هیتر و بخاریهای صنعتی ksb

فروش ویژه هیتر و بخاریهای صنعتی ksb

شرکت کوهسار سفیر باختر تهران
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.