فر طبقه ای فانتزی

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 979223
 • بازدید 861
 • نام سپاهان پخت اصفهان
 • دسته بندی ماشين سازي
 • تلفن 09369265955 09134123005
 • بروزرسانی دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
 • قیمت تماس بگیرید
 • ایمیل
 • شهر اصفهان
 • آدرس اصفهان – خیابان امام خمینی – خیابان امیرکبیر (شاهپور جدید) – خیابان ملت – روبروی نانوایی
سپاهان پخت اصفهان
تولید و توزیع کننده انواع ماشین آلات پخت
(( نانوایی - قنادسی - فانتزی ))

(( یک بار و فقط مبلغ قیمت دستگاه خریداری شده را پرداخت کنید ))
ما آمده ایم تا هزینه تعمیرات مداوم ، بیکاری دستگاه و پرسنل مربوطه ، تأخیر در تولید و فروش و دیگر موارد مشابه را از ذهن شما پاک کنیم و شما بدون نگرانی به درآمد بالا و آسایش خاطر برسید.
...................................................................
محصولات : تنور دوار (نان سنگک ، بربری ، تافتون ، لواش ، خانگی و پیتزا) - تنور دوار و سنتی مدل 1300، طرح رستورانی - فر گردان و طبقه ای فانتزی - فر قنادی - چانه گیر سیلندری و ساده - پهن کن چهار غلطکی و ساده - خمیرگیر - پاتیل خمیر - میکسر قنادی - پهن کن قنادی - رول کن – تست بر

(کیفیت و دقت ، ظرافت و زیبایی ، ، ارسال ، نصب رایگان و راه اندازی در تمام نقاط کشور و محل مورد نظر شما توسط نیروهای متخصص سپاهان پخت اصفهان ، خدمات پس از فروش و یک سال ضمانت تولیدات ، رضایت مداری و رضاتمندی ، تحویل در اسرع وقت ، قیمت مناسب )

ما را با رقبا مقایسه کنید ، ببینید و بپرسید ، تحقیق کنید
مطمئن باشید تفاوت چشمگیری خواهید دید

( با ما قیمت مناسب ، کیفیت بالا ، زیبایی و راحتی را در کنار هم تجربه کنید و از خرید و کار کردن با تولیدات سپاهان پخت اصفهان نهایت بهره برداری و لذت را ببرید )

* مشکلات و مسائل کاری شما در کنار تخصص و دقت ما تبدیل به موفقیت خواهد شد *

مشکلات و نگرانی های خود در این حرفه را با سپاهان پخت اصفهان در میان بگذارید و نتیجه و تفاوت را احساس کنید

سایت : www.sepahanpokht.ir ، ایمیل : info@sepahanpokht.ir

جهت اطلاع از فروش های خاص با شرایط ایده آل شما حتماً از سایت ما دیدن فرمایید

هر کس فقط یک بار از دستگاه های تولیدی گروه سپاهان پخت اصفهان استفاده کرده و یا به تازگی استفاده کنند ما را فراموش نخواهد کرد.
.....................................................................................................................
فر طبقه ای فانتزی
از این فرها در تولید انواع محصولات فانتزی (پخت نان حجیم و نیمه حجیم،انواع نان باگت و ساندویچ ، نان پیتزا و ...) استفاده می شود.

فر طبقه ای دارای چهار طبقه می باشد که هر طبقه ظرفیت 4 دیس 60×80 را دارا می باشد.

سیستم بخار این دستگاه قابلیت ایجاد رطوبت مورد نیاز برای محصولات فانتزی به طور جداگانه برای هر کدام از طبقات و همچنین اتاق بخار بیرون (گرم خانه) را دارد.

در تولید و طراحی سیستم بخار فرهای سپاهان پخت اصفهان حالت سنتی سابق حذف شده و به صورت اتوماتیک و با روشن کردن سیستم بخار، رطوبت مورد نیاز به طبقات هدایت می شود.
سیستم بخار این فرهای به گونه ای طراحی شده که با استفاده از امکانات نصب شده بر روی تابلو برق و بدون نیاز دسترسی به ورودیهای آب قابل کنترل و هدایت بوده و در موقع نیاز می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.
یکی دیگر از مزایای این سیستم ، فشار قابل توجه بخار می باشد که در نوع خود واقعاً بی نظیر است و محصول داخل فر کاملاً رطوبت خورده و در نهایت می توانید بهترین و با کیفیت ترین محصول را به مشتری خود ارائه دهید.
دیواره این فرها از دو لایه ورق فلزی ساخته می شود. در فرآیند تولید برای ورق های داخلی دستگاه و مخصوصاً اطراف کوره از ورق ضخیم استفاده شده که باعث طول عمر دستگاه و تولید حرارت سریع و بیشتر جهت پخت می شود.
برای عایق بندی دستگاه و جلوگیری از هدر رفتن حرارت و در نتیجه مصرف کم و بهینه سوخت بین آنها پشم سنگ فشرده مرغوب و با تحمل درجه حرارت بالا قرار داده می شود.
همچنین مشعل هوشمند نصب شده بر روی این فرها خطرات ناشی از تجمع گاز در کوره و یا خاموش شدن شعله آتش مشعل را به صفر می رساند. فن مشعل قبل از جرقه و روشن شدن آتش ، بکار افتاده و گاز احتمالی جمع شده در کوره را تخلیه می کند ، چنانچه به هر دلیلی شعله آتش مشعل خاموش شود ، ورود سوخت به مشعل نیز قطع می گردد.
فرهای سپاهان پخت اصفهان دارای تابلو برق مجهز به سیستم حرارت سنج برای تنظیم حرارت کوره به صورت اتوماتیک و تایمر زمان پخت و آلارم جهت اعلام پایان زمان پخت می باشد.

* سپاهان پخت اصفهان نامی آشنا و پُرآوازه که همیشه در ذهن ها می ماند *

( کار مهندسی و نوآوری از ما ، دیدن و تصمیم با شما )
((( آینده ای درخشان در کنار هم )))
آگهی های مرتبط : ماشين سازي
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.