در جستجوی

سیمپلکس

14 مورد آگهی یافت شد.

تدریس خصوصی تحقیق در عملیات پژوهش عملیاتی امار تحلیلی - تهران

تدریس خصوصی تحقیق در عملیات (1 و 2 و پيشرفته)، پژوهش عملیاتي (1 و 2 و پيشرفته)، برنامه ريزي رياضي، اقتصاد مهندسي (مقدماتي و پيشرفته)، طرح ريزي واحدهاي صنعتي، طراحي سيستم هاي صنعتي، ارزيابي كار و زمان،...

یک سال پیش

فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگت - تهران

فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگتيل پيگ تيل كانكتور اداپتور. Patch core pigtail Single Mode Multi Mode Simplex Duplex. http://www.360online.ir. پچکورد پیگتيل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتيل (FC-...

یک سال پیش

تدریس خصوصی پژوهش عملیاتی 1 و 2 تحقیق در عملیات 1و2و پیشرفته

... مدیریت. - - - - - -مباحث پزوهش عملیاتی 1و2 - - - - - - - - - - . مدلسازی ، روش ترسیمی و هندسی - سیمپلکس معمولی و سیمپلکس تجدید نظر شده یا اصلاح شده، سیمپلکس متغیرهای حد دار یا کراندار ، حالتهای ...

5 ماه پیش

تدریس پژوهش عملیاتی تحقیق در عملیات 1و2 - تهران

تدریس خصوصي پژوهش عملیاتی 1و2 ، تحقیق در عملیات 1 و 2 ، تحقیق در عملیات پيشرفته با قدرت بيان و انتقال مطلب بسيار عالي (خودتان قضاوت كنيد!)
. توسط : رتبه 44 كنكور سراسري (كارشناسي ارشد)
. - - - ...

یک سال پیش

رابط های فیبر نوری پیگتیل و پچکورد - تهران

شركت اكسين تلكام (خانه فیبر نوری ايران) ارائه كننده ي انواع پیگتیل و پچ كورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord) ، اداپتور سیمپلکس و داپلكس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex ...

یک سال پیش

نماينده فروش محصولات شبکه (ال اس)LS

نماينده فروش ويژه محصولات (ال اس)LS شركت رايان پويش ماد ؛ نماينده انحصاري محصولات Passive با برند LS مي باشد . انواع كابل هاي مسي و تجهيزات مسي شبكه - Cable cat 5e/ cat6 380mhz UTP & FTP / LS - Cable ...

یک ماه پیش

تدریس خصوصی پژوهش عملیاتی پایه و پیشرفته - آمار و احتمالات مهندسی و مدیریت - ریاضیات عمومی

پژوهش عملياتي در سطح کارشناسي شامل مباحث . مدلسازي و روشهاي حل مسائل برنامه ريزي خطي(سيمپلکس، دوفازي، Mبزرگ ...)- تحليل حساسيت و برنامه ريزي پارامتريک - حمل ونقل و تخصيص - برنامه ريزي عدد صحيح و ... ...

یک سال پیش

پچ کورد فیبر نوری - تهران

فروش پچ کورد فیبر نوری، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلكس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سينگل مود و مالتي مود. فروش برندهاي معتبر ...

یک سال پیش

فروش کابل فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری

پچکورد پچ کورد فیبر نوری . در انواع:. سینگل مد و مولتی مد. سیمپلکس داپلکس. Terminations: SC,LC,FC,ST,MU, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO. فروش انواع فیبر نوری در انواع خاکی در انواع 4-8-12-24-48-72 کر. ...

یک سال پیش

فروش تجهیزات فیبر نوری استاندارد و اجرای فیبر نوری

... ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS ....

26 روز پیش

کابل فیبر نوری مالتی مود کابل فیبر نوری سینگل مود تهران 88951117

... SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,...

5 ماه پیش

بهینه سازی بادامک با الگوریتم ژنتیک - اصفهان

بادامک ها در ماشين الات امروزي نقش بسيار مهمي دارند و به طور گسترده در موتورهاي احتراق داخلي ، ماشين هاي ابزار ، كامپيوتر هاي مكانيكي ، وسايل اندازه گيري و بسياري موارد ديگر به كار مي روند.. در عمل ...

یک سال پیش

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت patch panel fiber optic 24 port - تهران

محفظه اي است كه اتصالات فیبر نوری را نگهداري مي كند.
.
. * اولين كلينيك تخصصي فیبرنوری در ايران
. *فروش كابل فیبر نوری و تجهيزات فیبر نوری
. ‏* نمايندگي انحصاري محصولات ‏FIBRE LAND‏ ...

یک سال پیش

کلینیک تخصصی فیبر نوری - تهران

شركت بهتا سيستم فردا
. ‏ * اولين کلینیک تخصصی فیبرنوری در ايران
. *فروش كابل فیبر نوری و تجهيزات فیبر نوری
. ‏* نمايندگي انحصاري محصولات ‏FIBRE LAND‏ انگلستان‏
. ‏* مشاوره و طراحي و اجراي ...

یک سال پیش