دستگاه پلی یورتان

 • آگهی ویژه
 • کدآگهی 1026279
 • بازدید 77
 • نام بهار پایتخت ایرانیان
 • دسته بندی خدمات صنعتي
 • تلفن 02144308985 09226843259
 • بروزرسانی سه شنبه 19 اسفند 1399
 • قیمت تماس بگیرید
 • ایمیل
 • وب سایت www.gmbh-group.com
 • شهر تهران
 • آدرس تهران، شهر زیبا، ابتدای بلوار تعاون، پلاک 138
دستگاه پلی یورتان تجهیزات تولید فوم پلی یورتان بهار پایتخت ایرانیان
1Polyurethane Foaming Machine
به عنوان اولین مطلب، تجهیزات تولید فوم، بسته به فشار مواد شیمیایی که به محفظه یا سر میکسر وارد میشوند، به دو نوع فشار پایین یا فشار بالا طبقه ¬بندی می ¬شوند.
فشارهای پایین، معمولاً 50 –200psi (345-1379kPa) هستند و فشارهای بالا، 1000-3500psi (6.9-24.1MPa) در نظر گرفته میشوند. برخی دستگاه ها به ویژه آن هایی که برای تولید فوم slab مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت هیبریدی هستند و از پمپ های فشار پایین روی برخی از جریان ها و پمپ های فشار بالا روی جریانهای دیگر بهره می گیرند. نوع دستگاه انتخابی، به نوع فوم، حجم فوم و مهارت کارکنان بستگی دارد. دستگاه های فشار بالا نیازمند اپراتورها و پرسنل نگهداری با مهارت فنی بالاتر هستند. مستقل از تکنیک مورداستفاده، مولفه های متعددی در تولید فوم موثر مورد نیاز است:
منبع مواد خام
واحدهای اندازه گیری
سرهای میکسر
سیستم کنترل دما
سیستم کنترل فرایند تجهیزات تولید فوم پلی یورتان
Polyurethane Foaming Machine 1
به عنوان اولین مطلب، تجهیزات تولید فوم، بسته به فشار مواد شیمیایی که به محفظه یا سر میکسر وارد میشوند، به دو نوع فشار پایین یا فشار بالا طبقه بندی میشوند.
فشارهای پایین، معمولاً 50 –200psi (345-1379kPa) هستند و فشارهای بالا، 1000-3500psi (6.9-24.1MPa) در نظر گرفته میشوند. برخی دستگاه ها به ویژه آن هایی که برای تولید فوم slab مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت هیبریدی هستند و از پمپ های فشار پایین روی برخی از جریان ها و پمپهای فشار بالا روی جریان های دیگر بهره میگیرند. نوع دستگاه انتخابی، به نوع فوم، حجم فوم و مهارت کارکنان بستگی دارد. دستگاه های فشار بالا نیازمند اپراتورها و پرسنل نگهداری با مهارت فنی بالاتر هستند. مستقل از تکنیک مورداستفاده، مولفه های متعددی در تولید فوم موثر مورد نیاز است:
منبع مواد خام
واحدهای اندازه گیری
سرهای میکسر
سیستم کنترل دما
سیستم کنترل فرایند
منبع مواد خام
منبع مواد خام، مخازن انتقال تهیه شده از تامین کننده مواد شیمیایی، مخازن ذخیره خانگی، مخازن میکسر و مخازن تغذیه یا مخازن روزانه برای ماشین فوم هستند. در برخی موارد، یک مخزن معین می تواند دو یا چند منظوره عمل کند. انتقال از تامین کننده، با واگن، کامیون مخزنی، کیسه های پلاستیکی در تریلر، سطل های مستطیلی و استوانه ای صورت می گیرد.
زمانی که انتقال از طریق مخازن عظیم انجام شود، مواد به مخازن بزرگ خانگی منتقل می شوند. مدیریت این مولفه ها بستگی به الزامات شیمیایی مانند حفظ دما یا همزنی دارد. ایزوسیانات ها در شرایط بدون رطوبت ذخیره می شوند تا از واکنش های نامطلوب جلوگیری شود. برخی از ایزوسیانات ها نیازمند گرمایش هستند تا سولفیدزایی صورت نگیرد.
در دستگاه های تولید slab stock، مواد معمولاً به صورت مستقیم از مکان ذخیره سازی به پمپ های اندازه گیری منتقل می شوند. در دستگاه های دیگر، مواد به مخازن تهویه دار واسط یا مخازن روزانه در دستگاه فوم منتقل می شوند تا شرایط دمایی و تهویه مواد بهتر باشد. مشخصات مخازن روزانه با توجه به سازنده دستگاه متغیر است و شامل مخازن یک جداره و دو جداره با صفحات یا سیم - پیچ های کنترل دمای داخلی، عایق بندی، همزن ها و ابزاری برای چرخش مجدد یا بدون این موارد است. مخازن می توانند تحت فشار یا بدون فشار باشند. مواد ساخت وساز بستگی به مشخصات آن مولفه دارند اما مخازن معمولاً از فولاد کربنی ساخته می شوند که اگر ماده خورنده باشد، پوشش داخلی فنولیک یا اپوکسی دارند. مخازن فولاد ضدزنگ در کاربردهای خاص به کار گرفته می شوند. سیستم های تمام خودکار معمولاً برای اطمینان از تهویه مناسب اجزاء به کار گرفته می شوند.
شماره تماس:02144308985
09226843259
آگهی های مرتبط : خدمات صنعتي