تحصیل در فیلیپین و هندوستان - تهران

  • آگهی رایگان
  • کدآگهی 186695
  • بازدید 4643
  • نام pardisan
  • دسته بندی ساير آموزش
  • تلفن 88346224 88318456
  • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
  • ایمیل
  • شهر تهران
  • آدرس خیابان استاد مطهری-ابتدای مفتح-کوچه مرزبان نامه-پلاک14-واحد 7
تحقق یک رویای دیرین)
تحصیل در فیلیپین
مجمع الجزایر فیلیپین در جنوب شرقی آسیا واقع است و در قرن نوزدهم مستعمره اسپانیا و در نیمه اول قرن بیستم مستعمره آمریکا بو ده است . فیلیپین که بطور رسمی جمهوری فیلیپین خطاب میشود ، طبق آمار سال ۲۰۰۶ میلادی دارای 89 میلیون نفر جمعیت میباشد که با این میزان جمعیت دوازدهمین کشور پر جمعیت دنیا محسوب میگردد.مانیل پایتخت این کشور یازدهمین پایتخت پرجمعیت دنا به حساب میآید.
نود درصد مردم این کشور مسیحی و کاتولیک می باشند . از 7107 جزیره در فیلیپین فقط 100 جزیره مسکونی می باشند .آب و هوای فیلیپین با رطوبت زیاد می باشد .مانیل هنوز یکی از ارزانترین پایتختهای دنیاست . حدود 1200 نفر ایرانی در فیلیپین زندگی می کنند که علت مهاجرت ایرانیان در فیلیپین تحصیل می باشد .
دانشگاههای فیلیپین از نظر علمی در جایگاه علمی کاملا مناسبی قرار دارند و مدارک دانشگاهی آن در تمامی دنیا قابل ارزیابی است . سیستم آموزشی فیلیپین سیستم آمریکایی است و مورد تایید کشور های پیشرفته جهان و وزارت علوم و بهداشت ایران می باشد .
امکانات ورزشی ,اینترنت رایگان , سایتهای مجهز کامپیوتری , کتابخانه الکترونیکی و ...از امتیازات این دانشگاهها می باشد..
تحصیل در فیلیپین به زبان انگلیسی است. دانشگاههای فیلیپین نیاز به مدرک زبان ندارند , شرکت پردیسان قبل از ورود دانشجویان به فیلیپین کلاسهای زبان اعزام را در تهران برگزار می نماید و خود دانشگاهها ترم اول تحصیلی همزمان با دروس اصلی دوره های زبان برای دانشجویان می گذراند و دانشجویانی که زبانشان ضعیف می باشد قبل از شروع کلاسها برای دوره های زبان به فیلیپین اعزام میشوند . کالجهای زبان در فیلیین در کلیه رده های سنی و علمی برگزار میشود و با برپایی آزمون تعیین سطح در پیشرفت معلومات زبان دانشجویان کمک میکنند . تعدادی از دانشجویان برای اخذ مدرک آیلتس و تافل به صورت توریستی عازم فیلیپین می شوند.
خدمات مهم پردیسان
مشاوره های تخصصی و رایگان توسط مشاورین مجرب و تحصیلکرده .
نحوه تطبیق درسی کشورهای دیگر در فیلیپین .
جلسات توجیهی برای متقاضیان جهت آخرین اطلاعات وزارت علوم و بهداشت .
برگزاری دوره های زبان در ایران از ابتدایی تا تخصصی و در کالجها و اینستیتوها در فیلیپین با اخذ مدرک بین المللی.
مشاوره کامل جهت نحوه زندگی و تحصیل و هزینه آنها.
ترجمه و تایید مدارک در دادگستری و امور خارجه - تایید مدارک در سفارت فیلیپین و اخذ ویزای متقاضی (با حضور دانشجو) و( مبالغ مربوط به سفارت به عهده دانشجو میباشد)- رزرواسیون هتل – اخذ بلیط با تخفیفات ویژه و با ارائه کلیه اطلاعات پرواز در ایرلاین های مختلف.
استقبال در فرودگاه توسط نمایندگان ایرانی - یک شب اقامت در هتل بطور رایگان – یک خط سیم کارت رایگان - تهیه مسکن و راهنمایی جهت خرید لوازم مورد نیاز زندگی - آشنایی با مراکز خرید شهر و بازار .
پرداخت هزینه های معاینات پزشکی و تغییرات ویزا _ کلیه امور مربوط به اداره مهاجرت و راهنمایی جهت بازکردن یک حساب بانکی برای دانشجو .
 ارتباط و مشاوره با دانشجویان و فارغ التحصیلان - اخذ ویزای همراه برای خانواده - راهنمایی جهت انتقال پول از ایران به فیلیپین برای متقاضی .
جلسات توجیهی قبل از پرواز جهت ملزومات سفر و نحوه ارسال ارز به فیلیپین .

هزینه ها:
•هزینه مسکن ماهیانه 200 تا 300
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.