انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های صنعتی

آگهی رایگان
بروزرسانی : شنبه 1 بهمن 1401
سوابق و فعالیت شرکت خدمات سرمایه گذاری هونامیک
این شرکت طی کسب تجربه های گوناگون در عرصه های مختلف بازرگانی ، تجاری ، صنعتی و طی سال های اخیر پس از بررسی های لازم و همگام با رشد صنعت لیزینگ و سرمایه گذاری در پاسخ به درخواست متقاضیان جهت خرید یا فروش اعتباری و مشارکتی و کالا و خدمات و همچنین درخواست سرمایه گذاری در پروژه های مختلف اقدام به تشکیل شرکت سرمایه گذاری نموده و حوزه فعالیت خود را در زمینه های سرمایه گذاری ، تامین اعتبار و مشارکت در بخش های مختلف همچنین بررسی طرح های سرمایه گذاری و تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی آغاز نموده است.

سرمایه گذاری و مشارکت
در صنایع داخلی کشور و پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری شما درطرح های پرسود و زود بازده . تولیدات صنعتی در صنایع مختلف در سراسر ایران مدیریت و برنامه ریزی ما در طرح های مشارکتی با استفاده از متخصصین و نیرو های مجرب و توانمند به صورت پیشنهاد طرح ها. طرح نویسی , کسب مجوزات و مصوبه ها , طراحی و ساخت ماشین آلات , خرید تجهیزات , راه اندازی خطوط تولید , تامین مواد اولیه,تامین و آموزش نیروی کار,دانش فنی,فروش و بازاریابی,جذب سرمایه گذار وشرکاء و…

طرح های پیشنهادی
طرح های پیشنهادی ما در تمام زمینه های صنعتی شامل صنایع غذایی , دارویی و بهداشتی , کشاورزی و محیط زیست , دامپروری , معدن و راه و ساختمان , تاسیسات , صنایع پلاستیک , چوب,فلز,بتن و صنایع شیمیایی,بازیافت ضایعات,برق و الکترونیک .

شرکت هونامیک به استناد تخصص و تجربه علمی و عملی مدیران اصلی خود در حیطه پروژههای صنعتی و شناخت کافی از بازار هدف در زمینه تولیدات ساخت داخل و حمایت از تولید داخل فعالیت می نماید.

توسعه بسترهای تولید
توسعه بسترهای تولید و انتقال دانش فنی، ایجاد بازار فناوری و آماده سازی طرحهایی که در هر یک از شاخص های صنایع نوین بر اساس نیاز بازار، قابلیت سرمایه گذاری را داشته باشند برای ایجاد طرحهای قابل سرمایهگذاری الزامآور تشخیص داده شد. بدین منظور برنامه هایی که خروجی آنها، مجموعه ای از طرحها و دانش فنی است، در قالب طرح توجیهی فنی اقتصادی وارد فرآیند سرمایه گذاری برای تولید محصول و در نهایت ایجاد صنایع پیشرفته شد. با اجرای این برنامه ها تلاش شد تا تقاضای بازار فناوری، دانش فنی و طرحهای قابل سرمایه گذاری افزایش یابد.

زمینه های همکاری و خدمات شرکت هونامیک
شرکت سرمایه گذاری و خدمات مالی هونامیک در زمینه های مختلف سرمایه گذاری در حوزه های نفت گاز پتروشیمی ، خودرو و قطعات وابسته ، املاک و مستقلات ، حمل و نقل همچنین مشاوره در خدمات صادرات و واردات کالاهای کارخانجات و شرکتها و موسسات فعالیت نموده.
آگهی دهنده
ARIA
  • قیمت : توافقي
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • شهر :
  • آدرس : دفتر مرکزی-تهران: اقدسیه بزرگ راه ارتش جنب بانک پارسیان شعبه 1-کرج: عظمیه انتهای 45متری کاج شعبه 2
ارسال پیام به آگهی دهنده
کدآگهی : 536987
بازدید : 2111
دسته بندی : شراكت
آگهی دهنده
ARIA
  • قیمت : توافقي
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • شهر :
  • آدرس : دفتر مرکزی-تهران: اقدسیه بزرگ راه ارتش جنب بانک پارسیان شعبه 1-کرج: عظمیه انتهای 45متری کاج شعبه 2
ارسال پیام به آگهی دهنده
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
دستگاه ذخیر شماره موبایل مشتری
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
بازاریابی و تبلیغات پیامکی

بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک

niazpardaz-sms.com