انتخاب موقعیت
انتخاب گروهبندی

طعم دهنده های رستوران و کترینگ

 • آگهی رایگان
 • کدآگهی 729423
 • بازدید 860
 • نام مصطفی مرادخانی
 • دسته بندی ساير آموزش
 • تلفن 0937 1042570
 • بروزرسانی شنبه 5 اسفند 1396
 • قیمت طی تماس تلفنی
 • ایمیل
 • شهر
 • آدرس کرج- میدان آزادگان- خیابان برغان- ابتدای خیابان سلمان فارسی- ساختمان ولیعصر- واحد 5
قابل توجه رستورانها - کترینگ ها - مطبخ ها - كبابي ها - هتل ها - منازل - اصناف و كارخانه جات و كليه كساني كه به نوعي به تنوع در محصولات خود با طعم دهنده های مختلف نياز دارند.

كليه طعم ها داراي پروانه بهداشت و پروانه ساخت و صنايع و مجوز مصرف در صنايع و صنوف و داراي يكسال تاريخ انقضا درج شده بر روي محصول مي باشند.

1- طعم دهنده و ترد كننده مرغ و جوجه كباب و گوشت و ماهي

تركيبات : زعفران سرگل ممتاز - عصاره ابليمو - عصاره پياز - نمك - روغن - روغن های معطر خوراكي - مواد اروماتيك طبيعي - صمغ مجاز خوراكي - رنگ طبيعي ( تورمريك E100 )

اين طعم به صورت مايع و بافتي سس مانند دارد. تركيبات ان كاملا طبيعي و فاقد هر گونه مواد نگه دارنده مي باشد. اين طعم حاوي عصاره های معطر گياهي (پياز و ابليمو ) زعفران, نمك و نرم كننده های گوشت مي باشد. استفاده از اين طعم مزه و عطر خاص و دلپذيري در انواع گوشت ( مرغ, ماهي وگوشت قرمز) ايجاد مي كند و علاوه بر ان سبب ترد شدن گوشت و اماده شدن گوشت براي كباب كردن مي شود. همچنين ميتوانيد با اضافه كردن اين محصول به انواع گوشت (مرغ و ماهي و گوشت قرمز) انها را به صورت فوري و با كمي روغن در تابه طبخ نماييد.

طريقه و ميزان مصرف: به ميزان 15 تا 20 گرم از اين طعم را به ازاء هر كيلو گرم انواع گوشت اضافه نموده و خوب مخلوط نماييد. پس از 15 دقيقه اماده طبخ مي باشد. (البته زمان ماندن گوشت قرمز جهت ترد شدن بين 45 تا 60 دقيقه است). با افزودن اين طعم نياز به استفاده از زعفران, ابليمو, پياز, ادويه, نمك و هيچگونه افزودني ديگري نمي باشد. قبل از استفاده از اين طعم بطري حاوي ان به خوبي تكان داده شود.

مزايا :
1- همراه شما در ميهماني ها و سفر ها
2- فقط در عرض 10 دقيقه گوشت مرغ ترد و لذيذ ميشه
3- استفاده بسيار اسان و راحت
4- با افزودن اين محصول نيازي به هيچ افزودني ديگري نمي باشد.
5- صد در صد طبيعي و فاقد مواد نگهدارنده
6- قابل استفاده در انواع گوشت مرغ - بلدرچين - بوقلمون - گوشت قرمز و انواع ماهي
7- بسيار اقتصادي

اوزان : 250 گرم و 1 كيلوگرمي

فرم فيزيكي : مايع غليظ سس مانند

2- زعفران
اين طعم به صورت مايع و كاملا غليظ بوده و از زعفران سرگل ممتاز استخراج شده است. كليه مواد تشكيل دهنده ان طبيعي بوده و حاوي تمامي مواد موثره و خواص زعفران مي باشد. اين طعم فاقد هر گونه رنگ مصنوعي و يا مواد نگهدارنده بوده و مدت زمان ماندگاري ان يك سال مي باشد و بعد از باز كردن پلمب ان بهتر است در يخچال نگهداري شود.

كاربرد : اين طعم را ميتوان در برنج - انواع خورشت - انواع غذاها و دسرهای سنتي - انواع بستني - انواع كيك و شيريني جات - نبات - سوهان و به طور كلي در هر فراورده غذايي كه زعفران استفاده مي شود به عنوان جايگزين استفاده نمود.

طريقه و ميزان مصرف : ميزان ان در حدود 1/5 برابر زعفران سرگل ممتاز بوده و قبل از استفاده ميزان لازم را بهتر است با مقدار كمي اب گرم حل نموده و سپس استفاده نمود.

مزايا :
طبيعي بودن
استفاده اسان و راحت
عدم الودگي ميكروبي
طعم و عطر بسيار خاص و دلپذير
قيمت بسيار مناسب و اقتصادي

فرم فيزيكي: مايع كاملاُ غليظ

3- كره
اين طعم به صورت مايع و محلول در روغن بوده و داراي تركيبات طبيعي مي باشد. استفاده از اين طعم, عطر دلپذير كره را در انواع فراورده های غذايي توليد مي كند. ماندگاري اين طعم به مدت يكسال بوده و بايستي در جاي خنك و به دور از نور مستقيم افتاب نگهداري شود.

كاربرد: اين طعم در روي برنج, انواع سوپ, انواع خورشت, پنير پيتزا, انواع خوراك, همچنين براي مزه دار كردن سبزيجات, گوشت مرغ و يا گوشت قرمز كه تفت داده مي شود, قابل استفاده مي باشد. اين طعم همچنين در انواع كيك, كلوچه و شيريني جات كاربرد دارد.

طريقه و ميزان مصرف: براي استفاده از ان مي توان چند قطره از ان(2 تا 5 گرم يا نصف قاشق غذاخوري به ازاء هر كيلو گرم محصول پايه) را مستقيما به سوپ يا خورشت و يا انواع خوراك و يا به روغن مخصوص تفت اضافه نمود و براي استفاده بر روي برنج به ميزان 2 تا 5 گرم (نصف قاشق غذاخوري) را به مخلوط اب و روغن روي برنج اضافه نمود و پس از دم كردن برنج بر روي برنج استفاده نمود.

مزايا:
استفاده بسيار اسان و راحت
طعم و عطر بسيار خاص و دلپذير
بسيار اقتصادي

فرم فيزيكي: مايع محلول در روغن

4- روغن حيواني
اين طعم به صورت مايع و محلول در روغن بوده و داراي رايحه و عطر روغن حيواني مي باشد. اين طعم صد در صد طبيعي مي باشد و ماندگاري ان به مدت يكسال مي باشد.

كاربرد: بر روي برنج, غذاهای اصيل ايراني, شير
آگهی های مرتبط : ساير
درج آگهی در نیازپرداز

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است.